O Blogu

o-bloguCześć!

Mam na imię Iwona i mam nadzieję, że miło spędzisz czas na moim blogu.

Uwielbiam gotować i choć robię to od niedawna, sprawia mi to ogromną radość. Zdrowe nawyki w mojej kuchni staram się wprowadzać już od kilku lat. Moja wiedza i moja kuchnia zmieniają się cały czas. Ciągle uczę się czegoś nowego, rozwijam swoje kulinarne umiejętności, szukam nowych inspiracji, ale też podchodzę do tego wszystkiego ze zdrowym rozsądkiem. Jedzenie ma być zdrowe, ale też ma być smaczne, piękne i co ważne ma sprawiać nam przyjemność. To zdrowe gotowanie wciągnęło mnie na tyle, że postanowiłam się podzielić z innymi tą jakże piękną pasją.

Choć uwielbiam gotować, nie lubię zbyt długo siedzieć przy garach, czy też później przy ich zmywaniu. Dlatego staram się aby moje przepisy były łatwe i szybkie w przygotowaniu, a jednocześnie zachwycały swoim wyglądem, i co najważniejsze, smakiem.

Z przyjemnością podzielę się z Tobą moimi pomysłami, eksperymentami czy modyfikacjami kulinarnymi, gdyż do każdej potrawy uwielbiam dodawać „coś od siebie”. Gorąco zachęcam Cię do tego samego. Twórz i nie bój się eksperymentować. Wyraź siebie przez gotowanie!

„Życie jest zbyt krótkie, by było małe”

Benjamin Disraeli

EAT, LOVE, ENJOY

 

Najnowsze wpisy